Institut zdraví obyvatel

Vítejte na mých stránkách Institut zdraví obyvatel

Jsem Katerina Kaltsogianni a jsem jedinou majitelkou společnosti. Co mne vedlo k jejímu založení popisuji níže.
 
kaltsogianni - kopie

Institut zdraví obyvatel navazuje na dlouholetou tradici práce s nemocnými dětskými pacienty, ale i s dospělou klientelou. Součástí Institutu zdraví obyvatel je cestovní agentura, přednášková činnost a koučování. 

Tyto činnosti jsou profesionálně navzájem propojeny tak, abyste měli možnost se na nás obracet ve vašich složitých životních situacích, které se týkají vašeho zdraví či zdraví vašich rodinných příslušníků. V této oblasti jsme jako jediní velmi zdatní a poskytujeme okamžitou pomoc každému až na úroveň nejlepšího špičkového pracoviště podle diagnózy.

V mnoha případech je zapotřebí psychologická podpora člověka. Tu vykonáváme formou koučování, které je velmi úspěšné z důvodu znalosti lidských osudů, manažerského zapojení, či vytváření složitých projektů.

Lidé mívají dilema, nevidí cesty, nevidí mnohdy svoji budoucnost či přítomnost tak, jak by mohli. K tomu všemu slouží přednášková činnost a individuální koučování, které zaručuje dosažení vašich cílů, přání, pohody a spokojenosti.


Jsme šťastni, že obnovujeme řecký Karibik – oblast Velika, která je známá svými léčivými účinky pro všechny lidi, kteří nežijí u moře. Nesmírná krása a odpočinek je součástí přístupu cestovní agentury, abyste měli možnost využít této magické a léčivé přírody, moře, nádherného slunce.

 

 

Zlepšení naší činnosti velmi záleží na vašich názorech, nápadech, na aktivním řešení otázek. Budeme vám velmi vděční, když nám vaše názory sdělíte. Jsme připraveni s vámi trvale spolupracovat. Sdělte nám prosím vaše názory na Krátkém kontaktním formuláři.

Velice vám děkujeme.